گزارش تصویری از کارگاه جمع بندی وحل تست های احتمالی وکالت- سال 1397در فرآیند آمادگی داوطلبان برای آزمون وکالت، دوماه پایانی مانده به آزمون می بایست به جمع بندی و مرور مطالب و همچنین تست زنی پرداخته شود.

از آنجا که مهارت و تکنیک های تست زنی در دانشگاه ها آموزش داده نمی شود، اکثر داوطلبانی که با تکنیک های تست زنی آشنایی ندارند حتی افرادی که سطح علمی قابل قبولی دارند، سر جلسه آزمون دچار مشکل می شوند که منجر به عدم قبولی آنها در آزمون وکالت می گردد.

شرکت در کلاس های تست زنی به روند آمادگی داوطلبان تا 80 درصد سرعت می بخشد. هر یک ساعت حضور در این کلاسها برای داوطلبان قوی معادل 4 ساعت مطالعه خودخوان، برای داوطلبان متوسط معادل 8 ساعت و برای داوطلبان ضعیف معادل 14 ساعت مطالعه در خانه می باشد.

در این کلاس ها بیش از 3500 تست منطبق با آزمون وکالت به صورت استاندارد و طبقه بندی شده توسط اساتید مجرب طراحی و تدریس می شود.

قطعاً تسلط بر مباحث مهم آزمون وکالت، یادگیری نکات کلیدی، تشخیص گزینه صحیح از طریق تکنیک های تست زنی و استراتژی مدیریت جلسه آزمون با مطالعه در خانه به راحتی میسر نمی شود. همچنین تشخیص نقاط ضعف و نحوه رفع آنها در طول زمان به دست می آید. در کلاس های آموزش تست زنی اساتیدی که در این زمینه سالیان متمادی تجربه اندوخته اند، تمامی این موارد را به شما آموزش خواهند داد.

جمع بندی دروس حجیم مانند حقوق مدنی یا حقوق جزا برای داوطلبان عادی در 2 روز عملا امری غیرممکن است. اما در کلاس های جمع بندی و حل تست با تدریس بی نظیر اساتید مجرب موسسه آموزش عالی فاضل، صفر تا صد مطالب مهم و آزمونی در یک یا دو روز جمع بندی خواهد شد و کافیست داوطلبان فاصله بین اتمام کلاس ها تا آزمون وکالت فقط به حل تست ها و مرور مطالب بپردازند.

با توجه به افزایش حساسیت و دل نگرانی داوطلبان در روزهای پایانی بهترین راه افزایش مطالعه، شناخت روش صحیح مطالعه و تسلط بر مباحث به همراه تمرین تست زنی می باشد. با شرکت در این کلاس ها علاوه بر افزایش چندبرابری تسلط به مواد درسی، با انگیزه و اعتماد به نفس بالاتری سر جلسه آزمون اصلی حاضر خواهید شد.

همچنین با حضور در کلاس های جمع بندی و حل تست موسسه آموزش عالی فاضل مسیر موفقیت برای شما رسم خواهد شد. با انگیزه و هدف در این راه قدم گذاشته و در کمترین زمان ممکن به موفقیت برسید.

در کارگاه های جمع بندی و حل تست های احتمالی موسسه آموزش عالی فاضل

در سال 97 تعداد 83 تست

در سال 96 تعداد 98 تست

در سال 95 تعداد 100 تست

قبل از آزمون پیش بینی و حل شد.


اطلاعات بیشتر: 07132304014

بازگشت به بالا